Кинси Волански се збогати по “влетувањето“ на терен во финалето на ЛШ: Сексапилната русокоса открива со што навистина се занимава

Кармин

19/06/2019

10:36

2.728

Големина на фонт

а а а

Таа истакна дека не е дел од индустријата за возрасни. Кинси Волански стана популарна по упадот на терен на финалето на ЛШ помеѓу Ливерпул и Тотенхем, а само неколку недели подоцна стана милионерка.

Кинси стекна големо богатство како во финансиски средства така и во милионските следбеници на социјалните мрежи.

Исто така таа негираше дека е дел од индустријата за возрасни, а потврди дека од нејзиното излегување на терен бројот на луѓето кои се логирале на сајтот на нејзиното момче, Виталиј Здоровецки, кој го промовираше на бикинито се искачил на 32 милиони.

Вкупната заработка од рекламата на овој сајт за возрасни е поголема од 3.3 милиони евра.

„По неколку непристојни онлајн вести, ќе го разјаснам ова. Никогаш не сум позирала топлес. Јас дефинитивно не сум учествувала во тоа. Јас сум агент за недвижнини и инвеститор. Мојата долгорочна цел е сè што заработив да инвестирам во недвижнини. Сакам да изградам царство и имам пасивни приходи“ - изјавила таа.
Спонзорирани линкови

Маркетинг

назад до tocka.com.mk