Згодна хрватска танчерка со шешир ги покри атрибутите и ги излуде следбениците

Точка

14/07/2020

21:20

6.952

Големина на фонт

а а а

Хрватската танчерка Тина Волм, која на јавноста ѝ стана позната откако настапувала на турнеја на Северина, на својот Инстаграм профил позирала со шеширот во раце, со кој ги покрила атрибутите и не открила дали одоздола носи костим за капење.

Фотографијата за само три часа собрала повеќе од 2.000 лајкови, а следбениците ѝ упатиле бројни комплименти на сметка на изгледот.

View this post on Instagram

You can leave your hat on...👒

A post shared by Tina Walme LaTina (@walme.tina) on

„Што се крие под шеширот?“, „Прекрасна“, „Ќе нè излудиш“, „Многу убава и згодна“, биле дел од коментарите.
Спонзорирани линкови

Маркетинг