Видео кое ги подели луѓето: Кристијано Роналдо ја удира Џорџина по задникот, а потоа наидуваат нивните деца...

Кармин

19/05/2020

23:33

13.196

Големина на фонт

а а а

Судејќи според фотографиите и видеата кои што ги објавуваат на социјалните мрежи, очигледно дека во домот на фудбалерот Кристијано Роналдо никогаш не е здодевно.

Кристијано Роналдо сподели едно видео на кое што игра со своето семејство во својот дом, но видеото ги подели луѓето кои што го виделе.

За некои тоа било невкусно, а други сметаат дека е симпатично. Кристијано легнал на својата вереница Џорџина и ја ‘заробил’ удирајќи ја по задникот, а целта била децата да ја ослободат.

Успеале во тоа, кога ‘паднале во прегратка’, но многумина сето тоа го осудиле.

Кристијано Роналдо предизвикал многубројни реакции, што мислите вие?

Погледнете го видеото:Спонзорирани линкови

Маркетинг

назад до tocka.com.mk