Повеќе од провокативно: Поранешната на Кајмакоски повторно во центарот на вниманието

Точка

06/12/2019

21:16

9.970

Големина на фонт

а а а

Македонската манекенка, Кристина Димитриевска, попозната како поранешната сопруга на Даниел Кајмакоски, во последно време постојано го привлекува вниманието на јавноста.

Откако реши да се врати во манекенските води не престанува да објавува провокативни фотографии.

Па така, неодамна објави и провокативно видео на кое се гледа како го вежба својот задник.

Иако сме навикнати да ја гледаме во костими за капење, особено по освојувањето на титулата „Мис фотогеничност“ на „Miss Globe 2019“, мора да се признае дека и нејзините фитнес видеа заслужуваат внимание.

Како изгледал овој тренинг, погледнете во продолжение.Спонзорирани линкови

Маркетинг