Го промени полот и се венчаше со милијардерка: Џиџи Горџс на церемонијата стигнала со хеликоптер, а само кога ќе видите како биле облечени...

Кармин

17/07/2019

15:18

3.702

Големина на фонт

а а а

Јутјуб ѕвездата Џиџи Горџс и нејзината партнерка, богатата наследничка, Натс Гети, ја официјализирале својата врска со раскошна венчавка на која имало 220 гости.

Џиџи и Натс застанале на лудиот камен после три годишна врска, а како што пренесуваат странските медиуми, на церемонијата на венчавката во Калифорнија дошле со хеликоптер.

Џиџи носела раскошна венчаница, додека Натс избрала бело одело од сопствената модна колекција.

View this post on Instagram

IM FUCKEN MARRIED PEOPLE.

A post shared by Nats Getty Gorgeous (@natsgetty) on

Канаѓанката Џиџи, која некогаш била маж, најголемо внимание на себе привлекла во 2013-та година, кога јавноста ја следела промената на нејзиниот пол, а пред очите на камерите и се верила со милијардерката Натс во март минатата година.

View this post on Instagram

WE GETTING MARRIED TOMORROW

A post shared by Nats Getty Gorgeous (@natsgetty) on


Спонзорирани линкови

Маркетинг

назад до tocka.com.mk