XXXL задник: Ким Кардашиан повторно шокирала со изгледот на задникот, сите се прашуваат дали може да биде поголем од тоа што е

Точка

19/06/2017

14:41

14.150

Големина на фонт

а а а

Задникот на Ким Кардашиан повторно е главна тема во светските медиуми, а кога ќе ги видите овие фотографии ќе биде јасно зошто е така.

Откако Марио Балотели сурово го испрозивал задникот на Ким Кардашиан, јавно прашувајќи го Каније Вест како може "да биде со тоа", Ким Кардашиан се појавила во јавноста послаба од било кога. 

Сите се запрашале што се случило со најпознатата светска старлета, чиј задник пред три седмици изгледал пристојно...

Меѓутоа, очигледно станува збор за голема "измама", бидејќи папараците сега ја фатиле Ким каде што таа не се надевала. Се подразбира, Ким не била ни налик на онаа затегната жена од претходните фотографии.

Поради овие фотографии сите се прашуваат дали може нејзиниот задник да биде поголем од ова, а коментарите кои може да се прочитаат во светските медиуми во главно гласат - "што е ова?".



Спонзорирани линкови

Маркетинг