Пет причини зошто мажите сонуваат за анален секс

Сонот на секој маж е ноќна мора за секоја дама. Аналниот секс одсекогаш бил табу. Психолозите велат дека на припадниците на посилниот пол тоа му е најслаткиот зачин во сексуалниот живот и за тоа имаат пет докази.

Прочитај повеќе

Брз здрав оброк за сите: Печен карфиол со кашкавал

Доколку го барате совршениот здрав и вкусен оброк, овој рецепт е токму за вас. Нашиот нов предлог е печен карфиол со кашкавал и зачини.