ТОЧКА ПОЧЕТНА    СУПЕРМЕН    КАРМИН    
 
МОДА И УБАВИНАФИТНЕС И ДИЕТИЛИБИДОКАРИЕРАДОМ И ДИЗАЈНФАМИЛИЈАКУЈНА И РЕЦЕПТИАСТРО

49 годишниот Џанлука е кошмар за сите мажи и сон за сите жени: Погледнете го овој плејбој и бизнисмен!
Џанлука води веб страница посветена на животот, преполна со мода, авантури, природа и цитати на познати личности...

Прочитај повеќе >>

НЕСЕКОЈДНЕВНИ ДЕСЕРТИ
Однадвор и не изгледа толку привлечно, но вкусот на овој колач е и повеќе од оргазмичен!
ЖИВОТНИ ПРИКАЗНИ
Нејзината мајка ја доела до петтата година: Оваа девојка (23) ви ги открива последиците!
ФИТНЕС ПРЕДИЗВИК
Оваа девојка ќе ви докаже дека бројот на вагата е неважен! Има повеќе килограми отколку што треба, а изгледа одлично!
Беспрекорен изглед: Емина ги воодушеви Турците, а ќе ве воодушеви и вас!
Емина Јаховиќ Сандал е позната по својот одличен стил. А дека навистина умее да ја избере вистинската модна комбинација, таа ни покажа и неодамна во популарното турско натпреварување Rising Star, во коешто таа има посебна улога – член во жири комисијата.

Прочитај повеќе >>

Го сакате овошјето и често го консумирате? Овие 4 нешта мора да ги знаете!
5 килограми помалку за само 10 дена? Секое утро појадувајте го токму ова!
Изберете спорт според крвната група: Дали повеќе ви одговара фитнес или пливање?
Заборавете на диеталните пијалоци! Лажните шеќери можеби не дебелат, но прават нешто многу полошо од тоа!
Се вратив дома после ноќната смена и се шокирав кога видов со кого спие мојот маж...
Омажена е, но има секс со други мажи и вели дека тоа ја прави феноменална мајка
Само за женски очи! Кога ќе го видите овој згоден готвач веднаш ќе огладнете
Ќе се изненадите: Една поранешна девојка откри каков е славниот женкар во кревет
Таа беше вистинска YouTube сензација со милиони обожаватели – а сега се откажа од сè само поради едно нешто...
Актерката има повеќе од 100 килограми: „Колку сум подебела, толку подобри улоги добивам“
Спот кој ќе го погледнете два пати: Пејачката ги собра сите најсекси познати мајки
Од обични апостолки од 100 денари, направете потполно нови и уникатни обувки!
Летниот период секако не можеме да го замислиме без папучи, коишто им овозможуваат на нашите стапала слободно да дишат, а и се прилично удобни за движење.

Прочитај повеќе >>

Ова е мажот којшто често е во близина на војвотката Кејт: Дали принцот има причина за грижи?
Тамара Еклстон ужива заедно со својата мајка Славица на хрватското приморје: Добро е кога се враќам!
Принцот Џорџ денес го слави третиот роденден: И на новите фотографии тој е пресладок!
Сите љубови на убавата Миранда Кер: Актери, еден милијардер и на крајот, оној совршениот...
Овој хороскопски знак на сите им оди на нерви. Што мислите, кој?
Жените во овој хороскопски знак имаат најмали шанси да пронајдат сродна душа
Имате голема среќа ако сте еден од овие три хороскопски знаци: Тие живеат најдолго!
Голем хороскоп за 2016-та: Поранешните партнери на Рибите може целосно да ги тргнат од колосек
Освежуваат и не дебелеат: Ледени чоколадни коцки со мента!
Дали сè уште држите летна диета, но сепак ужасно многу ви се јаде нешто благо? Нема да биде страшно ако "згрешите" и му се препуштите на уживањето во овие вкусни чоколадни коцки коишто всушност содржат многу малку шеќер.

Прочитај повеќе >>


НАЈЧИТАНИ
24чaса7дена30дена

Нејзината мајка ја доела до петтата година: Оваа девојка (23) ви ги открива последиците!
"Мојата мајка сметала дека тоа е едно прекрасно искуство, а и јас сметам дека е така. Па зошто да се...
ФИТНЕС ПРЕДИЗВИК
Оваа девојка ќе ви докаже дека бројот на вагата е неважен! Има повеќе килограми отколку што треба, а изгледа одлично!
ПОПУЛАРНИ МАЖИ
49 годишниот Џанлука е кошмар за сите мажи и сон за сите жени: Погледнете го овој плејбој и бизнисмен!
ЗДРАВИ НАМИРНИЦИ
Го сакате овошјето и често го консумирате? Овие 4 нешта мора да ги знаете!
НЕСЕКОЈДНЕВНИ ДЕСЕРТИ
Однадвор и не изгледа толку привлечно, но вкусот на овој колач е и повеќе од оргазмичен!

ВИДЕО ВЕСТИ

49 годишниот Џанлука е кошмар за сите мажи и сон за сите жени: Погледнете го овој плејбој и бизнисмен!
Џанлука води веб страница посветена на животот, преполна со мода, авантури, природа и цитати на позн...
НЕОДОЛИВО И ВКУСНО
Освежуваат и не дебелеат: Ледени чоколадни коцки со мента!
СКРИЕНА КАМЕРА
Одлучила да ги тестира мажите со своите облини и... сосема непријатно се изненадила!

ФОТО ВЕСТИ

Докторите не ѝ давале шанса, а врсниците ја нарекувале далматинец. Денес таа е светска ѕвезда!
Кога Полјакињата Јулијана дошла на овој свет, докторите биле крајно изненадени од нејзиниот изглед.
СЛАВНИ ДАМИ
Тамара Еклстон ужива заедно со својата мајка Славица на хрватското приморје: Добро е кога се враќам!
КРАЛСКИ СЕМЕЈСТВА
Ова е мажот којшто често е во близина на војвотката Кејт: Дали принцот има причина за грижи?

ФЕЈСБУК 'LIKE BOX'

   
 
  НЕ ПРОПУШТАЈТЕ


Поддржано од Tocka.com.mk, во сопственост на Точка Медиа | Маркетинг