(Фото) Меган Фокс повторно успеа да биде во центарот на вниманието – што би рекле вие за нејзините панталони?

Кармин

28/09/2022

15:25

5.553

Големина на фонт

а а а

Меган Фокс на својот Инстаграм објави фотографија на која позира во необична облека.

Актерката носела сив топ, карирана кошула и панталони со високи изрези. Комбинацијата дополнително ја издигнала со црвен шешир и жолти потпетици.

„Момци, вие не разбирате, тоа е баш... навистина е тешко кога единствената работа која некој ќе ја забележи на вас е тоа колку сте паметни“, напишала Фокс во описот.

„Затоа те сакам“, напишал нејзиниот вереник Машин Ган Кели.

Необичните панталони привлекле најголемо внимание кај нејзините следбеници.


„Ова изгледа толку неудобно“, „Овие панталони се само за фотосесии“, „Таа е згодна, но панталоните не се добар избор“, велат обожавателите.

За потсетување, Меган неодамна позираше во уште една предизвикувачка комбинација, а многумина веруваат дека актерката вградила силикони.Спонзорирани линкови

Маркетинг

назад до tocka.com.mk