Негин ја следат 6 милиони корисници: Блогерката објави дека се здебелила и покажа како изгледа - има важна порака за сите!

Точка

06/08/2020

19:18

2.396

Големина на фонт

а а а

Модната блогерка Негин Мирсалехи ја следат 6 милиони корисници.

Таа сега споделила фотографија на кој покажува колку се здебелила и испрати моќна порака до сите кои се несигурни во себе.

„Јас првиот ден на одмор (лево) и јас првиот ден по враќањето дома (десно). Се здебелив, не вежбав ниеднаш, јадев многу неверојатна храна и не се каам воопшто. Сите ние сме луѓе и треба да бидеме добри кон себе. Мислам дека е важно ова да го споделам. Ајде да бидеме подобри кон себе“, напишала таа.

На фотографијата собрала повеќе од 300.000 лајкови и постојано се зголемува бројот на коментари од воодушевените фанови.


Спонзорирани линкови

Маркетинг

назад до tocka.com.mk