''Аполон'' од протестите ги освои социјалните мрежи: Кое е момчето по кое ''лудуваат'' дамите од регионов?

Кармин

09/07/2020

13:57

4.215

Големина на фонт

а а а

Момчето со маска, но без маица, ги натерало срцата на балканските дами да отчукуваат побрзо.

Момчето без маица кое што било снимено на протестите во Белград, ги освоило срцата на балканските дами. Фотографијата од извајаното момче со маска, од вторникот навечер се споделува на социјалните мрежи, а жените воздивнуваат по ''Аполон'', кој што се појавил таму.

Згодното момче по кое што воздивнуваат девојките се вика Немања, тој е фитнес тренер, а на социјалните мрежи го следат над 17.000 луѓе.

Неговиот Инстаграм профил изобилува со фотографии од теретана, но тоа што ќе ги разочара младите дами е тоа што тој е ''резервиран''.

Имено, Немања редовно поставува фотографии со неговата сакана која што исто така активно се занимава со фитнес.

Дека навистина е среќен во својата љубовна врска докажува и статусот кој што го поставил покрај нивната заедничка фотографија:

„05.01 и нашата прва заедничка фотографија, мојата дефинитивно најдобра одлука во животот. Не беше од главата туку од срцето и сите вие кои што не верувате во љубов, кои што сте разочарани и сте направиле ѕидови околу вашето срце, треба да знаете дека без ризик нема успех.

View this post on Instagram

05.01. I nasa prva slika , moja definitvno najbolja odluka u zivotu ! Nije bila iz glave vec iz ❤️ i svi vi koji ne verujete u ljubav , koji ste razocarani i napravili zidove oko srca , znajte da bez rizika nema uspeha. Mali rizik , mala dobit , velik rizik ogromna dobit ! Za iskrenu ljubav morate mnogo rizikovati , a nesto najlepse na svetu je iskrena ljubav i ono sto se iz nje radja 🤰🏻👶🏻❤️ #ljubav #ljubavseljubavljuvraca #ljubavjeuvazduhu💫 #ljubavjeto #soulmate #srodnadusa #soulmatequotes #loveislove #loveisintheair #loveisthekey #loveisthebestmedicine #loveisthebestfeeling❤️❤️❤️ #fitcouple #fitcouplegoals #fitlove #fitlovers #fitnessgirl #fitnation #slovenia #portoroz #exyu #srbin #makedonka #poljubac #lifeisbeautiful #lifegoals #sexycouple #hotcouple #bestcouple @bile_fitness_girl

A post shared by Nemanja Milenkovic (@dreambodymaker) on

Мал ризик, мала добивка, огромен ризик, огромна добивка. За искрена љубов мора многу да ризикувате, а нешто најубаво на светот е искрена љубов и тоа што се раѓа од истата“ - напишало згодното момче во описот на фотографијата.


Спонзорирани линкови

Маркетинг

назад до tocka.com.mk