Сите ѝ се восхитуваат на нејзината убавина: Ја обвинуваат дека целата е 'пластична', а ова е доказ дека не е

Кармин

08/07/2020

14:52

3.332

Големина на фонт

а а а

Катерина Розмајзл од Чешка е поранешна мисица, а сега е инфлуенсерка.

На многумина поради нејзината неверојатна убавина им 'паднала во око'.

View this post on Instagram

It izz what it izz 🐆 @fashionnova FashionNovaPartner

A post shared by Katerina 🦋 (@katerinarozmajzl) on

На Инстаграм се појавила во 2015-та година, а сега ја следат 800.000 корисници. Има 22-години, а била втора придружничка на американскиот „Miss Georgia Teen“, во 2016-та година.

View this post on Instagram

Happy Friday 🌈

A post shared by Katerina 🦋 (@katerinarozmajzl) on

Многумина се сомневале дека нејзиниот изглед не е дело на природата, но за тоа дека убавината ѝ е во гените сведочат фотографиите на нејзината мајка, но и на сестрите. Катерина има пет помлади сестри - Алекса, Маријана, Викторија и близначките Ела и Ема

Отворила своја козметичка линија и студира право. Во врска е со Царек Зворковски.Спонзорирани линкови

Маркетинг

назад до tocka.com.mk