Манекенката “уловена“ во прегратка на друго момче: „Мора љубовта да ми е во паметот“

Кармин

16/08/2019

11:33

2.966

Големина на фонт

а а а

Иако поминаа само два месеци откако се разведе, познатата манекенка Шанина Шајк забележана е во друштво на друг маж.

Шанина во јуни се разведе од музичарот Ракас со кој во брак била една година. Таа по разводот изјавила дека се чувствува добро и дека по тешкиот период ќе се посвети само на себе.

Меѓутоа изгледа дека не е баш така. Шанина е фотографирана во друштво на маж со кој разговарала на јахта, но не многу долго потоа “фатени“ се како се бакнуваат.

Иначе оваа убавица неодамна на Инстаграм објави фотографија на која позира во провокативен фустан, а под фотографијата напишала:

„Мора љубовта да ми е во паметот“ - што нејзините фанови го сфатиле како порака дека таа повторно е среќно заљубена.

View this post on Instagram

Must be love on the brain....

A post shared by SHANINA SHAIK (@shaninamshaik) on

Се шпекулира дека и нејзиниот поранешен сопруг е во нова љубовна врска. Тој по разводот изјавил дека тоа тешко му паднало и дека тоа е една од емотивно најтешките работи во неговиот живот.

„Шанина беше мојата најголема љубов. Ме направи подобар човек и на тоа сум ѝ многу благодарен“ - истакнал Ракас и додал дека нивниот брак завршил затоа што не биле доволно компатибилни за да опстојат заедно.Спонзорирани линкови

Маркетинг

назад до tocka.com.mk