Џеј Ло го покажа задникот во Египет и публиката ја почести со поза од која ќе ви се заврти во главата

Кармин

14/08/2019

13:16

9.054

Големина на фонт

а а а

Иако сите костими кои ги носи се повеќе од секси, Џенифер сепак во овој бел костим ги остави без здив сите.

Џенифер Лопез (50) од 7-ми јуни е на својата „It's My Party“ турнеја, а на 9-ти август одржа спектакуларен концерт во Египет.

Иако многу од пејачите на самиот крај од нивната турнеја можеби би биле многу исцрпени и без онаква енергија која ја имале на почетокот на турнејата, кај Џенифер тоа не важи. Таа во Египет “растурила“ како да е на самиот почеток на својата турнеја, а фотографиите и снимките од концертот само го докажуваат тоа.

Во еден момент од настапот Лопез својот задник го свртела кон публиката.


И додека Џенифер ги редеше своите успеси нејзината посилна половина, спортистот Алекс Родригез пател по неа, а тоа го истакнал и јавно.

„Душо, знам дека “растураш“ во Русија и дека имаш уште едно шоу до крајот. Ми недостигаш многу и не можам да дочекам да те видам назад дома“ - напишал пред два дена.

Со оглед на тоа што Џенифер својата турнеја официјално ја заврши на 11-ти август во Санк Петербург тогаш таа сега би требало да е дома со својот сопруг.
Спонзорирани линкови

Маркетинг

назад до tocka.com.mk