Невидена детска забава: Првиот роденден го прослави со еднорози, во дизајнерски фустан

Кармин

15/04/2019

10:42

2.645

Големина на фонт

а а а

Клои Кардашијан не штедела за прославата на првиот роденден на својата ќерка Тру.

Забавата изгледала како сцена од бајка, со понија кои изгледале како еднорози, еден куп шарени балони и благи работи од сите видови, па дури и вештачки дим.

Клои и малата Тру носеле дизајнерски свилени тоалети во иста боја, а на прославата бил и Тристан Томпсон, таткото на малата Тру, кој Клои го остави откако се откри дека ја изневерува. На прославата биле речиси сите сестри Кардашијан-Џенер и нивните деца. Отсуствувала само Кендал, која, како што пренесуваат американските медиуми, била видена на популарниот фестивал „Coachella“.

View this post on Instagram

True & Khloé at her 1st birthday party💙

A post shared by stormi (fanpage) (@stormisclip) on

View this post on Instagram

Mom and Dad 💙

A post shared by Khloe Snapchat (@khloesnapchats) on


Ќерката на Ким Кардашијан, Норт, се појавила во штикли на мајка си, кои не сакала да ги соблече.


Снимките од луксузната прослава ги преплавија социјалните мрежи, а Клои сите подароци кои ги добила Тру, ги донирала во детска болница во Лос Анџелес.

View this post on Instagram

💙💙

A post shared by Khloe Snapchat (@khloesnapchats) on

View this post on Instagram

She’s 1 💙

A post shared by Khloe Snapchat (@khloesnapchats) on

View this post on Instagram

Aunt Kim and chi 💙

A post shared by Khloe Snapchat (@khloesnapchats) on

View this post on Instagram

Happy birthday True 💙

A post shared by Khloe Snapchat (@khloesnapchats) on


Спонзорирани линкови

Маркетинг

назад до tocka.com.mk