Како што поминуваат годините, таа е сè поубава: Ѕвездата од филмот „Сина лагуна“ старее достоинствено

Кармин

21/09/2022

19:17

8.233

Големина на фонт

а а а

Aмериканската актерка и модел Брук Шилдс, неодамна позирала за колекцијата на долна облека „Skims“, чија сопственичка е Ким Кардашијан.

Фотографиите од снимањето таа ги објавила на социјалната мрежа Инстаграм, а тогаш ги дала и сите препораки за новата колекција од реалити ѕвездата Ким Кардашијан.

„Толку сум почестена што ќе бидам во првата кампања за градници. Морам искрено да кажам дека овие градници се нешто во што се чувствувам самоуверено и удобно“, напишала актерката на Инстаграм.

Во беж долна облека, Брук ја истакнала својата феноменална фигура на тело, а како што може да се забележи од фотографиите – колку повеќе старее толку е поубава.

Очигледно дека нејзината природна убавина никогаш нема да избледне – се согласувате ли?

Повеќе фотографии од Брук Шилдс:


Спонзорирани линкови

Маркетинг

назад до tocka.com.mk