Ако сакате да изгледате моќно, облечете се на овој начин: Топ 10 зимски стајлинзи за жените во 50-те години од животот

Кармин

12/01/2022

10:40

11.420

Големина на фонт

а а а

Температурите се спуштија под нулата, но тоа не значи дека треба да се откажеме од добрите модни комбинации.

И во зимските денови можете да изгледате одлично со неколку модни совети, а најдобриот од нив е да ги „зачините“ студените денови со силни бои и интересни кроеви.

Оваа зима на располагање нѝ се многу стилови и трендови, па секоја дама може да пронајде нешто по свој вкус.

Фустани, панталони, здолништа, капути, бунди... сите овие парчиња се многу актуелни во овој период, а ние пронајдовме неколку интересни стајлинзи за кои веруваме дека ќе пронајдете инспирација за следниот стајлинг.

Спонзорирани линкови

Маркетинг

назад до tocka.com.mk