10 холивудски парови кои денес изгледаат подобро отколку пред 10 години

Кармин

21/01/2021

15:46

2.183

Големина на фонт

а а а

Да се одржи врска или брак во холивудската фабрика на соништата не е лесно. Но, постојат некои парови кои не само што ѝ пркосат на поразителната статистика за разводите туку и нивната љубов со години станува сè посилна.

А, тоа меѓусебно задоволство се одразува и на нивниот физички изглед. 

Со годините сè поатрактивни се Џесика Алба и Кеш Ворен кои го кажаа судбоносното „да“ во 2008 година, а во меѓувреме станаа горди родители на 11-годишната Хонор, 8-годишната Хејвен и 2-годишниот Хејс. Парот е најдобар пример за здрав начин на живот кој секојдневно го практикуваат.

Во здрав живот веруваат и Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс како и манекенката Криси Тајген и нејзиниот сопруг Џон Леџенд.

Во продолжение, погледнете 10 славни парови кои со годините изгледаат сè подобро и подобро.

Џесика Алба и Кеш Ворен


Хилари Бартон и Џефри Дин Морган


Жизел Бундшен и Том Брејди


Криси Тајген и Џон Леџенд


Клер Дејнс и Хју Денси


Кристен Бел и Дакс Шепард


Бијонсе и Џеј Зи


Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс


Елса Патаки и Крис Хемсворт


Џесика Биел и Џастин ТимберлејкСпонзорирани линкови

Маркетинг

назад до tocka.com.mk