Пејачката безгрижно вежбала во бикини на плажа – папарацо фотографите успеале да ја „уловат“ и покрај тоа што носела маска и очила за сонце

Кармин

20/10/2020

09:46

2.786

Големина на фонт

а а а

Пејачката Бритни Спирс вежбала во бикини на плажа, каде што се упатила со заштитна маска на лицето и очола за сонце за никој да не ја забележи.

Поп принцезата која што животот до денеска не ја поштеди, денес 38-годишната Бритни Спирс, била забележана на плажа во Малибу каде што уживала во малите радости кои што животот ѝ ги нуди, а привлекла внимание додека павела вежби во бикини.

Бритни ја забележале папарацо фотографите и покрај тоа што на лицето носела заштитна маска и очила за сонце, но тоа воопшто не ѝ пречело во тоа што го правела.


Дополнително внимание привлекло и нејзиното бикини кое што го истакнувало деколтето...

Инаку, Бритни во јавноста ретко се појавува, а внимание во јавноста привлече кога на социјалната мрежа Инстаграм објави фотографија со која што сакала да покаже како изгледа дома. Обожавателите покренале полемика, дали на фотографиите воопшто е таа и кој ѝ го води нејзиниот Инстаграм профил на кој што ја следат над 26.5 милиони луѓе. Спонзорирани линкови

Маркетинг

назад до tocka.com.mk