Џенифер Лопез ја промени фризурата и ги воодушеви фановите

Кармин

16/10/2020

14:43

2.351

Големина на фонт

а а а

Стилистот Крис Аплетон на неговиот Инстаграм профил сподели фотографија од Џенифер Лопез која позира со новата фризура.

Пејачката сега се одлучила за шишки, а повторно ставила и долга екстензија.

Фотографијата собрала околу 50.000 лајкови, а фановите ѝ напишале многу убави зборови.

View this post on Instagram

@jlo got bangs today ✨

A post shared by Chris Appleton (@chrisappleton1) on

„Одлично ти прилегаат шишки“, „Ти навистина не старееш“, „Прекрасна како секогаш“, „Ми се допаѓа овој изглед“, „Вака изгледаш уште помладо“, се само некои од коментарите.

Есента е период кога многумина се одлучуваат за промена на фризурата, а шишките со малку труд даваат сосема поинаков изглед.

Пишете нѝ во коментар дали ви се допаѓа новиот изглед на латино дивата.


Спонзорирани линкови

Маркетинг

назад до tocka.com.mk