Хрватската Ким Кардашијан покажа како изгледа во бикини пет месеци по породувањето

Кармин

13/07/2020

14:25

3.751

Големина на фонт

а а а

Хрватската инфлуенсерка која многумина ја викаат балканската Ким Кардашијан, Јелена Периќ, пет месеци по породувањето се соблече во костим за капење и ја покажа завидната фигура.

На фотографијата Јелена позира во едноделен, црн костим за капење и собрала повеќе од 25.000 лајкови.

View this post on Instagram

🖤 @meshki @meshkiswim

A post shared by Jelena Peric🦋 (@j_make_up) on

„Невозможно е неодамна да си родила“, „Baywatch“, „Најубава наша“, „Совршено тело“, се дел од коментарите.

Инаку, Јелена и нејзиниот партнер Игор Бубњиќ овој викенд на детето му дале име Тео, после што е организирана и лускузна прослава за крштевката.Спонзорирани линкови

Маркетинг

назад до tocka.com.mk