Викторија Лоба за 'влакно' избегна несреќа на снимање – и фотосесиите некогаш се „опасни по живот“

Кармин

07/07/2020

16:00

3.630

Големина на фонт

а а а

Пејачката Викторија Лоба неодамна стана заштитно лице на нов бренд за костими за капење. По тој повод убавицата сликаше фотосесија во Охрид, а на снимањето на самиот едиторијал за 'влакно' избегна несреќа.

Имено, една од конструкциите за малку ќе паднеше врз неа, а Лоба како вистински професионалец наместо да избега, се сврте и ја задржа истата.

Овој момент го 'фати' една од камерите, па видеото виртуелно се прошири на социјалните мрежи и собра многу коментари.

Видеото погледнете го ТУКА.


Инаку, линијата за костими за капење е на брендот „HerLine“, а на фотографиите кои Лоба ги објави на Инстаграм каде позира може да се види нејзината идеална форма и совршена фигура.


Интересно е и тоа што костимите носат имиња на острови, па така Лоба на себе ги носи Миконос, Барбадос, Сејшели...


Спонзорирани линкови

Маркетинг

назад до tocka.com.mk