„Видов што прави мојот сопруг и одвратно е, а еднаш кога дојдов дома почувствував смрдеа...“

Кармин

15/11/2019

17:46

20.700

Големина на фонт

а а а

Секоја љубовна врска доаѓа до точка во која партнерите почнуваат да го покажуваат своето вистинско лице и малите “валкани“ тајни.

Една жена решила со сите да ја сподели чудната навика на нејзиниот сопруг која воопшто не ѝ се допаѓа.

„Полека здивувам поради одвратните активности на мојот сопруг. Не можам повеќе да го поднесам тоа, но мислам дека треба да прифатам дека никој не е совршен. Се обидов на убав начин да разговарам со него за тоа, но ништо не постигнавме. Премногу ми е срам да прашам за тоа, но сакам да знам дали сум неразумна зошто тоа многу ми пречи“ - напишала жената.


„Тој има 31 година, во брак сме две години и таа негова навика ја дознав дури кога се венчавме. Имам доволно години и искуство да знам дека тоа е нормално кај секој маж, но тој смета е добро “да си заврши работа“ по постелнината додека мене ме нема. Еднаш кога дојдов, почувствував смрдеа, седнав на креветот и сфатив дека раката ми е поставена на дамката од неговата семена течност“ - се пожалила жената и продолжила:

„Продолжи да го прави тоа, а кога му кажав дека знам, се налути и рече дека е невозможно тоа да го дознаам и почна да ме обвинува дека ги “душкам“ чаршафите. Тоа е одвратно. Дефинитивно не мислев дека е таков“ - изјавила жената.


За работата да биде уште полоша, жената се пожалила дека сопругот воопшто не ѝ посветува време и внимание кога се заедно. Наместо да уживаат во нивната интима, тој постојано читал соджини од сајтовите на интернет.

„Понекогаш ми се чини дека го нервирам. Се чувствувам како да имам нервозен тинејџер до мене и немам поим како тоа претходно не го сфатив“ - напишала девојката.

Останатите кориснице го искажале својот шок во коментарите, а многумина отворено ѝ кажале да го напушти сопругот.

„Што е позитивно во сето тоа? Изгледа како кошмар и навистина не гледам зошто треба да бидеш во брак со тој човек. Извини“ - напишал некој во коментар.Спонзорирани линкови

Маркетинг

назад до tocka.com.mk