Скопјанец нападнат на „Партизанска“ по расправија во кафуле

Макфакс

22/09/2019

17:50

2.416

Големина на фонт

а а а

Дваесет и осумгодишник од Скопје пријавил дека синоќа во 3 часот пред угостителски објект на булеварот „Партизански одреди“ бил физички нападнат од страна на едно лице.

Од МВР во дневниот билтен информираат дека на нападот претходело недоразбирање во угостителскиот објект. Се работи на расчистување на случајот.
Спонзорирани линкови

Маркетинг