Поради бујните гради сите гледаат во оваа фатална русокоса: Никогаш не би погодиле чива сестра е!

Точка

18/09/2019

21:25

8.479

Големина на фонт

а а а

Иако сестра ѝ е славна и е многу популарна манекенка - Кејт Мос, младата Лоти Мос (21) полека, но сигурно ѝ се „заканува“ со земање на титулата.

Она што на прв поглед на сите им паѓа во очи е нивната градба која е сосема различна. Додека Кејт е вистински манекенски тип, Лос има облини кои во денешно време „повеќе се ценат“.


Иако е висока 168 сантиметри, каде и да се појави Лоти, сите очи се вперени во неа. Неодамна облекла толку тесна тоалета, што нејзините гради биле во прв план, а погледите кои поради тоа биле насочени кон неа, очигледно ѝ годеле. Спонзорирани линкови

Маркетинг