Овие хороскопски знаци важат за најлоши љубовници

Точка

08/09/2018

13:03

6.539

Големина на фонт

а а а

Ѕвездите не се на страната на некои луѓе, кога се во прашање добрите вештини во кревет и вештините за заведување.

Без разлика дали тоа е поради чуден мирис, себичност или мрзеливост, следните знаци важат за најлоши љубовници, на кои ќе наидете.

Лав

Иако не е особено лоша во кревет, личноста родена во знакот на Лав е опседната со себе и понекогаш е потребно да ја потсетите дека не е сама во кревет.


Бик

Биковите се сексуално ненаситни. Понекогаш знаат да бидат многу напорни, а често не им е важна техниката на сексот, туку нивната цел е само тие да го достигнат врвот.


Овен

Личноста родена во знакот Овен, понекогаш знае да стане насилна ако не е сексуално задоволена. Не ѝ е премногу грижа за задоволството на другата личност и е прилично мрзелива.


Стрелец 

Стрелците на почетокот ќе ве изненадат со својот перверзен ум, поради што на почетокот ќе бидете сигурни дека се одлични во кревет. Меѓутоа, нив живите личности не им се ни приближно интересни како сексуални помагала, па многу е веројатно дека може да заборават на вас, за време на самиот сексуален чин.


Риби

Рибите често живеат хаотичен начин на живот. Нивната мрзеливост најчесто се манифестира со лоша хигиена, па може да се запрепастите кога ќе дојде до соблекување на облеката.
Спонзорирани линкови

Маркетинг