ТОЧКА ПОЧЕТНА    СУПЕРМЕН    КАРМИН    
 
МОДА И УБАВИНАФИТНЕС И ДИЕТИЛИБИДОКАРИЕРАДОМ И ДИЗАЈНФАМИЛИЈАКУЈНА И РЕЦЕПТИАСТРО

8 квалитети на луѓето родени во месец јануари...
Првиот месец во годината, месец јануари, означува нов почеток, а луѓето родени во овој месец, поседуваат широк спектар од квалитетни особини.

Прочитај повеќе >>

АСТРО
Овие три хороскопски знаци се вистински детектори за лаги: Нив никогаш не можете да ги измамите!
Астрологијата тврди дека овие три хороскопски знаци ја откриваат лагата буквално за миг...
31.10.2016, 13:48

АСТРО
Пазете се од овие три знаци! Можат да ја освојат секоја жена, но не и да и' останат верни
Дали сте подготвени да ризикувате со нив?
07.10.2016, 14:19

АСТРО
Овој хороскопски знак на сите им оди на нерви. Што мислите, кој?
Нивната ситничавост и неспособност за некогаш нешто да премолчат како и постојаната потреба за сè да стават на свое место навистина знае да иритира и малку...
18.07.2016, 09:44

АСТРО ЗАБАВА
Жените во овој хороскопски знак имаат најмали шанси да пронајдат сродна душа
Според астролозите, хороскопот може да открие многу аспекти од нашата личност. Хороскопот може многу да открие за љубовта, за бракот и за пронаоѓањето на вистин...
30.06.2016, 14:40

АСТРО
Имате голема среќа ако сте еден од овие три хороскопски знаци: Тие живеат најдолго!
Хороскопот открива различни аспекти од нашите животи, но може ли да ни открие и колку долго ќе живееме?
06.06.2016, 21:36

АСТРО
Голем хороскоп за 2016-та: Поранешните партнери на Рибите може целосно да ги тргнат од колосек
За рибите, 2016-та дефинитивно би можела да се окарактеризира како година на големи промени.
12.01.2016, 16:05

АСТРО
Голем хороскоп за 2016-та: На Водолиите им се заканува нервен слом, но нивната љубов ќе цвета!
Ова ќе биде одлична година за Водолиите којашто ќе им овозможи остварување на нови друштвени контакти и нови емотивни врски.
11.01.2016, 15:17

АСТРО
Голем хороскоп за 2016-та: Јарците ќе заборават на претходните врски и конечно ќе пронајдат вистинска љубов
Во 2016-та година Јарците ќе ги преиспитаат своите цели и ќе оформат нови стратегии за нивно остварување.
09.01.2016, 12:57

АСТРО
Голем хороскоп за 2016-та: Стрелците може да очекуваат турболентна љубовна година
Стрелците во 2016-та година ќе доживеат големи промени во животот. Во оваа година ќе се насочите кон личното развивање, а ќе добиете и безброј добри прилики.
08.01.2016, 13:25

АСТРО
Голем хороскоп за 2016-та: Скорпиите ќе свртат нов лист и конечно вистински ќе уживаат
За Скорпиите, 2016-та година ќе биде во знакот на достигнувањата на личен план. Ќе ги направите неопходните промени и ќе тргнете напред, така што во животот ќе ...
05.01.2016, 16:05

АСТРО
Голем хороскоп за 2016-та: Овновите ги очекува навистина неверојатна година
Овновите ќе имаат неверојатна година пред себе, бидејќи распоредот на планетите е дефинитивно овојпат во нивна корист.
04.01.2016, 15:58

АСТРО
Голем хороскоп за 2016-та: Биковите на животот ќе гледаат од нова перспектива
За Биковите оваа година ќе биде совршена за решавање на конфликтите коишто продолжуваат помеѓу самите нив и надворешниот свет.
02.01.2016, 12:03

АСТРО
Голем хороскоп за 2016-та: Близнаците може да очекуваат големи љубовни промени
Ќе бидете полни со самодоверба и ќе уживате во сите убави нешта коишто животот може да ги понуди.
31.12.2015, 09:05

АСТРО
Голем хороскоп за 2016-та: Раковите ги очекува голем успех, но и големи љубовни проблеми
Раковите во 2016-та година ќе зрачат со оптимизам и самодоверба, што ќе им овозможи голем успех на сите полиња.
30.12.2015, 09:37

АСТРО
Голем хороскоп за 2016-та: За Лавовите оваa ќе биде година на животот
Во годината којашто ни пристига, поради присуството на Јупитер во знакот, Лавовите имаат неверојатни шанси за буквално сè да свртат во своја корист, да рас...
29.12.2015, 09:32

АСТРО
Голем хороскоп за 2016-та: Кај Девиците најпрво пристига љубовта, а дури потоа парите
Оваа година ќе мора да ги откриете своите сокриени способности и да ги искористите на нов и оригинален начин како би ги постигнале сопствените животни цели.
28.12.2015, 11:23

АСТРО
Голем хороскоп за 2016-та: Драстични промени во љубовниот живот на Вагата
Вагите би требало да ги искористат своите креативни способности како би направиле добра стратегија за успех во 2016-та година.
26.12.2015, 16:28

АСТРО
Овој Зодијак нема "влакна на јазикот": Тој е убедливо најискрениот знак во хороскопот!
Тој нема време, ниту желби за измислени приказни ниту игри, туку тоа што навистина го мисли, и го кажува, а најчесто е и во право.
16.12.2015, 19:45

АСТРО
Астро: Овие знаци се зависни од секс, а еден од нив е посебно незаситен и буквално подготвен на сè!
Сите ние го сакаме сексот, но во зодијакот има и такви кои што едноставно не можат без "креветски активности". Запознајте ги.
09.11.2015, 17:35


123456

НАЈЧИТАНИ
24чaса7дена30дена

Гинеколозите не поднесуваат кога жените ќе им го кажат ова: 4 забранети реченици
Гинеколошките прегледи се речиси секогаш непријатни, што нè принудуваат да зборуваме неповрзано...
УПС!
Сакала да сними секси видео – а сега ѝ се смее целиот свет!
ТРЕНДОВИ
Ви го претставуваме новиот тренд за 2017-та година, којшто е потполно бизарен...
СЕЛЕБРИТИ
Ева со неколку килограми одвишок: Дали актерката смеела да си дозволи да избере вакви хеланки?
СОСЕМА ИСКРЕНО
Оваа мајка само со една фотографија направи вистински бум: Дури 18 месеци после породувањето гледам светло!

ВИДЕО ВЕСТИ

Сакала да сними секси видео – а сега ѝ се смее целиот свет!
Заведувањето и флертувањето преку камера повеќе не се никаква новост. Но, кога ќе решите да се впушт...
КОРИСНИ ТРИКОВИ
Вистински мини-трик со кој сите обувки коишто ги поседувате ќе станат водоотпорни!
ТРИКОВИ ЗА ДОМАЌИНКИ
Трик со замрзнат лимон којшто ќе ви го олесни животот: Кога еднаш ќе го пробате, ќе го практикувате засекогаш!

ФОТО ВЕСТИ

Луксуз и сјај на сите страни: Instagram проститутките откриваат како живеат!
Нивните Instagram профили се преполни со фотографии направени на егзотични и луксузни локации. Тие н...
СКАПО ХОБИ
За оваа Србинка пишува и Daily Mail: Нејзината колекција од чанти е “тешка” повеќе од 100.000 евра!
СЕЛЕБРИТИ
Не се знае што е поголем шок, стајлингот, или колку чини сè што гледате на неа...

ФЕЈСБУК 'LIKE BOX'

   
 
  НЕ ПРОПУШТАЈТЕ


Поддржано од Tocka.com.mk, во сопственост на Точка Медиа | Маркетинг