Бритни ја обвини актерката за злоставување: Алиса Милано апелираше да ѝ се помогне на Спирс, па ја налути

Кармин

03/02/2023

15:39

6.470

Големина на фонт

а а а

Бритни Спирс (41) ја обвини Алиса Милано (50) за „злоставување“ откако актерката објавила твит кој ја навредил

Ѕвездата на серијата „Charmed“ изразила загриженост за пејачката.

„Некој оди некој да ја провери Бритни Спирс“, напишала таа на својот профил.

На пејачката тоа воопшто не ѝ се допаднало, па ѝ одговорила на Алиса.


„Ме растажува кога гледам работи за себе од луѓе кои не ме познаваат! Ова дефинитивно изгледа како форма на малтретирање! Дами, треба да се поддржуваме една со друга, а не да си бидеме препрека“, напишала пејачката на Инстаграм и го споделила твитот на актерката.

Откако пејачката ѝ се обрати на Алиса, која наводно се грижи за неа, актерката ѝ се извинила приватно, пишува TMZ.Спонзорирани линкови

Маркетинг

назад до tocka.com.mk