Фото: Шакира насмеана и расположена првпат по разделбата со Пике, во друштво на згоден маж го привлече вниманието

Кармин

01/07/2022

14:43

11.925

Големина на фонт

а а а

Шакира насмеана и расположена во друштво на згоден маж го привлече вниманието

По прекинувањето на долгогодишната врска со фудбалерот Пике, поради наводното неверство, новинарите претходно ја забележувале Шакира видно нерасположена и замислена во јавноста.

Меѓутоа, на последните фотографии Шакира е насмеана и весела, додека сурфала со атрактивен пријател и својот син Милан.

Шакира во опуштено издание ги воодушевила сите со својата природна убавина, но и талентот за сурфање.

Идентитетот на мажот со кој пејачката се дружела во текот на тој ден, сè

уште не е познат.

Да ве потсетиме, по разделбата со Жерар Пике, поради наводното неверство од страна на познатиот фудбалер, медиумите не престануваат да пишуваат за „потенцијалните“ девојки кои ја уништиле долгогодишната врска на парот.
Спонзорирани линкови

Маркетинг

назад до tocka.com.mk