Оваа соло поза гарантира неверојатно уживање во спалната соба

Кармин

09/06/2021

21:53

4.951

Големина на фонт

а а а

Ако сте сами и немате партнер или партнерка, тоа не значи дека не можете добро да се забавувате и задоволите.

„Daily Star“ повторно соработува со британската продавница за продажба на секс ирачи и долна облека, „Ann Summers“, но овојпат откриваат поза за соло секс, односно мастурбација.

Тие наведуваат дека е многу едноставна и дека гарантира неверојатни оргазми.

Сè што треба да направите е да легнете на грб и да го поткренее едното колени. Се разбира, секс играчката ви помага, особено ако се работи за понежниот пол.

Во продолжени илустрација како изгледа тоа.Спонзорирани линкови

Маркетинг

назад до tocka.com.mk