Најсмешните работи кои мажите им ги кажале на своите партнерки во текот на сексуалниот однос: „Следен пат прво истуширај се“

Кармин

03/12/2020

13:30

3.452

Големина на фонт

а а а

Ескпертот за сексуални односи и врски Трејси Кокс, разговарала со жените за најлошите искуства кои што ги доживеале во текот на сексуалниот однос.

„Кое е најлошото нешто кое што мажот ти го кажал во текот или пак по сексуалниот однос?“, е прашањето кое што Трејси им го поставила на жените.

Ова се одговорите:

„Смеејќи се ми кажа дека неговиот пријател ќе биде бесен кога ќе дознае дека прво тој имал сексуален однос со мене“;

„Среде галење по сексуалниот однос ми кажа дека добро би било да одам во теретана затоа што така би била позгодна“;

„Може ли наредниот пат прво да се истушираш?“;

„Добро завршена работа“;


„Не ме привлекуваш сексуално. Тоа го кажа по сексуалниот однос“;

„Едно момче сопре сред сексуалниот однос затоа што сметаше дека е себично од мене да доживеам оргазам пред него“;

„Најлошо ми беше кога не ми кажа ништо. Сите се нервозни околу првиот пат и секако дека треба да се даде поддршка или пак некакво охрабрување“;

„Градите ти изгледаа многу поголемо кога носеше градник“;

„Симпатично ми е тоа што не ти е грижа што си дебела“;

„Со месеци се обидуваше да ме освои, а кога конечно спиев со него, се облече и кажа да го побарам кога ќе посакам да го повторам тоа“;

„Знам дека не сакаш да се избричеш, но можеш ли барем малку? Одвратно е“.Спонзорирани линкови

Маркетинг

назад до tocka.com.mk