Ако сакате да изгледате моќно, облечете се како неа: 20 најдобри зимски стајлинзи во режија на Меланија Трамп

Кармин

02/12/2020

13:49

1.488

Големина на фонт

а а а

Веќе со години, Меланија е верна на елегантниот стил. Кога ќе настапат постудените денови, таа воглавно можеме да ја видиме во фустани и прекрасни капути.

Таа добро знае што најдобро ѝ прилега на нејзината градба, па затоа речиси никогаш не греши кога станува збор за модата. Нејзините стајлинзи се одраз на добриот стил, а со секое ново појавување докажува дека со добра причина ја нарекуваат „кралица на стилот“. 

Меланија воглавно во прв план ја истакнува својата витка фигура, а нејзините комбинации се едноставни, но воедно многу впечатливи.


Таа сака впечатливи бои и добро кроени фустани, а ќе се сложите дека тие и најдобро ѝ прилегаат. 

Ние пронајдовме неколку интересни стајлинзи на сè уште актуелната прва дама на Америка, кои можат да ви послужат како инспирација. Ако ископирате некоја од овие модни комбинации, без дилема ќе изгледате моќно, а комплиментите нема да изостанат.Спонзорирани линкови

Маркетинг

назад до tocka.com.mk