Милион лајкови за Селма Хајек: Актерката објави топлес фотографија од трудничките денови

Кармин

22/09/2020

15:34

2.865

Големина на фонт

а а а

Селма Хајек 13-от роденден на ќерка ѝ Валентина Палома ѝ го одбележала со фотографија на која е бремена.

54-годишната актерка објавила топлес фотографија додека била бремена со Валентина.

„Утре малото бебе кое настана во мојата матка официјално ќе стане тинејџерка. Толку брзо растат...“, напишала под фотографијата која собрала милион лајкови.

Фановите ѝ го честитале роденденот на Валентина во коментари и го пофалиле изгледот на Селма.

„Среќен роденден, навистина пребрзо растат“, „Бог земал дополнително време кога те создавал тебе“, „Навистина си прекрасна“, се дел од коментарите.

View this post on Instagram

Valentina, I never wished for someone to exist as much as I wished for you to come into my life. Thank you for showing up thirteen years ago on a day like today, “Peace Day”, to illuminate our lives. You are my greatest teacher, my greatest joy and my greatest hope. I loved you before you were born and I’ll love you forever. Happy birthday, my shining star. 💫✨🌟 ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Valentina nunca deseé tanto la existencia de alguien como deseé que tu vinieras a mi vida. Gracias por haber llegado hace trece años en un día como este, “El Día de la Paz”, a iluminar nuestras vidas. Tu eres mi más grande maestra, mi más grande alegria y mi más grande esperanza. Te amé antes que nacieras y te amare por siempre. Felicidades mi estrella brillante. 💫✨🌟 ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ #internationaldayofpeace

A post shared by Salma Hayek Pinault (@salmahayek) on

Селма и францускиот милијардер Франкос-Хенри Пинаулт (58) ја добиле Валентина во 2007-ма година, а парот се венчал две години подоцна.Спонзорирани линкови

Маркетинг

назад до tocka.com.mk