Хали Бери има ново момче: Актерката на необичен начин ја потврди веста со познатиот музичар!

Кармин

18/09/2020

14:57

2.076

Големина на фонт

а а а

Холивудската актерка Хали Бери на својот Инстаграм профил објавила фотографија во маица на која го пишува името на музичарот Ван Хант, и на тој начин ја потврдила врската со него.

Имено, таа покрај оваа објава кратко напишала: „Сега знаете сè“, што ги натерало сите да помислат дека со ова сакала да даде до знаење дека повеќе не ја крие врската со Хант.

View this post on Instagram

now ya know... ♥️🦶🏽

A post shared by Halle Berry (@halleberry) on

Инаку, таа неодамна објавила и фотографија од Лас Вегас на која се гледаат нејзините нозе, како и нозете на некој маж, за кој сега се верува дека тоа бил токму Ван.

View this post on Instagram

sunday,funday❤️

A post shared by Halle Berry (@halleberry) on

„Будење во Вегас! Ви благодарам на сите за прекрасните роденденски честитки од моите пријатели, но и најлојалните обожаватели. Сите вие ми помогнавте овој роденден да ми биде посебен“, порачала актерката тогаш. 


Спонзорирани линкови

Маркетинг

назад до tocka.com.mk