Дунавка Трифуновска ја пронајде својата сродна душа: Во врска е со поранешниот директор на финансова полиција

Точка

28/07/2020

20:47

7.616

Големина на фонт

а а а

Познатата контроверзна манекенка Дунавка Трифуновска очигледно ужива во летото.

Таа на социјалните мрежи сподели фотографија со својот партнер, Ване Цветанов, поранешниот директор на финансова полиција.

И покрај пандемијата, Дунавка ужива во Турција заедно со својот нов избраник.

Трифуновска во описот на фотографијата стави хаштази со “среќа“ и “сродна душа“, а фановите се воодушевени од оваа глетка.
Спонзорирани линкови

Маркетинг