Ким Кардашијан објави фотографии пред операциите: Била сосема природна, а еве што ѝ порачале фановите

Кармин

10/07/2020

18:41

4.033

Големина на фонт

а а а

Ким Кардашијан споделила со своите следбеници спомени од младоста и стари фотографии со комбинациите кои ги носела.

„Чувам сè, а исто така организирав фотографирање за време на карантинот, па ги најдов овие стари комбинации. Толку добри скапоцени парчиња има овде. Дали се сеќавате на некои од овие мои појавувања?“, напишала Ким на својот Инстаграм профил.

Меѓутоа, нејзините следбеници веднаш забележале дека на фотографиите била сосема природна, и ѝ порачале дека тогаш изгледала многу подобро.

„Овде изгледаш многу подобро“, „Операциите не ти биле потребни“, биле дел од коментарите.


Спонзорирани линкови

Маркетинг

назад до tocka.com.mk