За многумина тие се најзгодниот светски пар: Никол и Том ги покажаа извajaните тела на плажа...

Точка

08/07/2020

21:35

8.713

Големина на фонт

а а а

Пејачката и спортистот вредно работат на своите тела, а тоа најдобро може да се забележи по фотографиите кои што ги објавуваат на социјалните мрежи.

Поранешната членка на „The Pussycat Dolls“, Никол Шерцингер наголемо ужива во романсата со Том Еванс, некогашниот репрезентативец на Шкотска во рагби.

Пејачката и спортистот се заљубени еден во друг, за што сведочат и заедничките објави на социјалната мрежа Инстаграм каде што се прегрнуваат, бакнуваат, тренираат, танцуваат и тренираат заедно.

По многумуна, Никол и Том се најзгодниот познат светски пар, а тоа го докажува и новата фотографија.

Имено, тие двајца се разголиле на плажа, Шерцингер била во бикини, Еванс во шорцеви, а во прв план биле нивните извајани тела.

Погледнете ги фотографиите:Спонзорирани линкови

Маркетинг