Ова е реалноста: Папарацо фотографии кои ја покажуваат суровата лага на манекенката за совршеноста на Инстаграм

Кармин

07/07/2020

12:47

4.818

Големина на фонт

а а а

Сопругата на славниот пејач Џон Леџенд со своето семејство ужива на одмор во Кабо Сан Лакас, каде што папараците ја уловиле и ја пренеле реалната слика за нејзиниот изглед.

Криси Тајген носела црвено-бело бикини за кое што многумина велат дека не ѝ прилега на нејзините години туку е наменето за оние постарите.

Била опуштена и расположена, со заштитна крема на лицето, а се покажала во поразлично светло за разлика од фотографиите кои што ги става на социјалната мрежа Инстаграм каде што има 30.5 милиони следбеници.


Поранешната манекенка и членка на „Victoria Secret“ ги покажала и своите ''нови'' гради, откако ги извади силиконите.

Јасно се гледа и нејзиниот ''опуштен'' стомак, како и целулитот.
Спонзорирани линкови

Маркетинг

назад до tocka.com.mk