Кога излегла од водата, сите гледале во нејзиното тело: Ангелот на Викторија Сикрет изгледа совршено

Кармин

29/06/2020

11:03

3.016

Големина на фонт

а а а

Популарната убавица Лаис Рибеиро се појавила на плажа во костим за капење со животински дезен, а сите гледале во нејзиното извајано тело.

За Бразилката уште на прв поглед е очигледно дека вежба, а многумина коментираат дека таа не успеала да “качи” ниту еден килограм вишок дури и во текот на карантинот. Лаис се забавувала со своите пријатели во Малибу, а папараците го следеле секој нејзин чекор. 

“Постојано го менувам режимот на вежбање. Тоа може да биде сè – од бокс до јога. Дури и играњето со синот ми е еден вид тренинг”, своевремено изјавила Рибеиро за странските медиуми.Спонзорирани линкови

Маркетинг

назад до tocka.com.mk