Дали е ова најлошото влегување во гаража кое сте го виделе досега?

Точка

13/05/2020

17:31

2.233

Големина на фонт

а а а

Благодарение на безбројните сообраќајни и безбедносни камери кои не следат насекаде, можеме да видиме некои навистина неверојатни грешки.

За среќа никој не е повреден во ова видео, освен еден Фолксваген Пасат кој ќе треба да помине подолго време на поправка во автомеханичарска работилница.

Ова неверојатно влегување во гаража е снимено во Швајцарија, а со рутинското возење кое беше претворено во хорор, лицето зад воланот дефинитивно конкурира за најлош возач на годината.Спонзорирани линкови

Маркетинг