Проблематичното дете на Холивуд порача: “Се вратив”

Точка

01/04/2020

21:02

4.411

Големина на фонт

а а а

Линдзи Лохан објави мистериозна видео снимка во која најавува дека се враќа на музичката сцена, а покрај тоа ги избришала и сите објави на своите социјални мрежи.

Видео снимката која Линдзи ја објавила е монтажа од различни медиумски објави за неа, а на крајот од видеото порачува: “Се вратив”. 

33-годишната Лохан ја започна актерската кариера уште во детството, за подоцна да биде попозната по екцесите и автодеструктивното однесување. Злоупотребата на дрога, но и низата апсења ја оставија Линдзи без позначајни улоги низ годините, иако беше сметана за нова актерска надеж.


Во 2018 година таа повторно беше во центар на скандал бидејќи следеше и снимаше семејство од Сирија на улиците на Москва, тврдејќи дека нивните деца се жртви на трговија со луѓе. Спонзорирани линкови

Маркетинг