30 години помладата сопруга на Венсан Касел (53) изгледа како милион долари! Луѓето ја гледаат манекенката како хипнотизирани!

Точка

17/02/2020

20:15

7.207

Големина на фонт

а а а

Тина Кунаки (22) има ќерка со актерот Венсан Касел (53), а иако има породување позади себе, успеала стомачните мускули да ги доведе до совршенство.

Убавата манекенка со бразилски корени ги воодушевила сите, а нејзините милион следачи на Инстаграм не можат да поверуваат што гледааат.

Венсан Касел дури 30 години е постар од Тина Кунаки, па луѓето не можат, а да не се запрашаат што видела оваа убавица во него, иако ова на Венсан никако не му пречи и делува како да не чувствува таков вид на притисок од околината.

View this post on Instagram

trois petits points

A post shared by tinakunakey (@tinakunakey) onСпонзорирани линкови

Маркетинг