Кој е добитникот на 50.000 евра од наградната игра „мој данок, моја награда“!?

Точка

06/12/2019

11:15

2.919

Големина на фонт

а а а

Фчерашни новости единствени предвремето дознаваат кој е добитникот на главната награда од 50.000 евра од наградната игра „Мој данок, моја награда“!?

Каде отидоа парите, дознајте во новата епизода во недела 19:30 часот, на канал 5 телевизија.

Од другите вести издвојуваме:

- 455,000 граѓани го поминуваат денот само со еден оброк на ден. Менде поразговара со една таква граѓанка. Што му кажа таа и зашто!?

- Што се случува во редакцијата на „Фчерашни новости“ откако Маја стана уредник!? Успева ли да се снајде со незадоволните вработени и како!?
Спонзорирани линкови

Маркетинг