Емили облекла безобразен костим за капење и ги покажала градите во прв план: Шеширот кој го фалела никој не го ни погледнал

Точка

17/10/2019

17:42

2.528

Големина на фонт

а а а

Една од најзгодните жени на светот објавила сет нови провокативни фотографии.

Емили Ратајковски веќе години наназад важи за една од најпосакуваните жени на светот, а своите многубројни фанови редовно ги бомбардира со провокативни фотографии. 

Тоа згодната Емили го направила и сега. Имено, Емили објавила сет секси фотографии од плажа, на кои се гледа како позира во безобразен костим за капење, при што до израз дошле нејзините огромни гради.

Исто така, на главата носела шешир, кој го фалела.

View this post on Instagram

Loves a hat

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

"Ми се допаѓа шеширот", напишала Емили.

Меѓутоа, малку кој се фокусирал на нејзиниот шешир со оглед на тоа дека манекенката ги покажала и градите.

Емили набрзо објавила уште една секси фотографија во бикини.

View this post on Instagram

@inamoratawoman

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on


Спонзорирани линкови

Маркетинг

назад до tocka.com.mk