Кардашијанката решила да го освои Бред Пит: Донесете ми го и ќе водам љубов со него на отворено!

Кармин

19/09/2019

15:25

6.731

Големина на фонт

а а а

Најмладата сестра Клои Кардашијан отворено признала во една емисија дека има симпатии кон актерот Бред Пит, а сега, како што пренесува „Mirror“, Бред станал член на црквата која ја основал сопругот на Ким Кардашијан, Каније Вест.

Како што се наведува, Каније спроведува план да ги спои Клои и актерот.

View this post on Instagram

☁️

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on

Како што пренесува споменатиот магазин, Бред се дружел овој викенд со членовите од семејството Кардашијан во Вотс, Калифорнија, каде се наоѓа и црквата на Каније, бил видно расположен и разговарал со целото семејство.

Клои инаку во една емисија признала дека би сакала да биде интимна со Бред.

View this post on Instagram

A little part of the interview GQ About his aging "Man, I'm just getting old! It's a way to become more aware of the time you've had. For better or for worse it is simply how to accumulate experience with people. In addition, your victories and defeats do not seem to be victories and defeats over time. For me today it is more important with who and how I spend my time. " . . . #bradpitt #leonardodicaprio #bradpitt #bradpittsgallery #margotrobbie #danzerwashington #leonardodicaprio #jhonnydepp #chrispine #liamhemsworth #chrisevans #angelinajolie #tomhardy #ophrawinfrey #messi #cristianoronaldo #tarajiphenson #juliaroberts #denzelwashington #neymar #natalieportman #milajovovich #mattdamon

A post shared by Brad Pitt (@bradpittsgallery) on

„Донесете ми го Бред Пит и ќе водам љубов со него на отворено“, рекла отворено и додала дека актерот е згоден.

Подоцна во една радио емисија рекла дека Бред изгледа подобро откако не е со Анџелина. 


Спонзорирани линкови

Маркетинг

назад до tocka.com.mk