Сè почесто објавува заводливи фотографии: Ловато докажува дека слабите девојки веќе „не се интересни“

Кармин

15/05/2019

12:07

3.569

Големина на фонт

а а а

Американската пејачка и актерка, Деми Ловато, неодамна доби многу комплименти кога објави фотографија во проѕирна блуза и го покажа цврстиот стомак.

Таа им се посветила на тренинзите после рехабилитацијата, откако се предозира во јули минатата година.

View this post on Instagram

📷: the one and only @angelokritikos

A post shared by Demi Lovato (@ddlovato) on

Делува задоволно со својот изглед, со оглед на тоа дека сè почесто објавува заводливи фотографии.

Моментално одмора на Бора Бора, па таму позирала во дводелен костим за капење со принт од леопард.

View this post on Instagram

I adora Bora Bora 💗 📸: @sirahsays 🌴

A post shared by Demi Lovato (@ddlovato) on

Иако нè опкружуваат фотографии од слаби девојки, Деми докажува дека облините и тоа како се важни и предизвикуваат големи реакции.


Спонзорирани линкови

Маркетинг

назад до tocka.com.mk