ТОЧКА ПОЧЕТНА    СУПЕРМЕН    КАРМИН    
 
МОДА И УБАВИНАФИТНЕС И ДИЕТИЛИБИДОКАРИЕРАДОМ И ДИЗАЈНФАМИЛИЈАКУЈНА И РЕЦЕПТИАСТРО

Погледнете ги само новогодишните фотографии на најубавото девојче на светот...
03.01.2017 | 14:19
Извор: Кармин
Прочитано: 70459 пати

Анастасија Кнјазева има само пет години и неа ја сметаат за вистинско “чудо од дете” во светот на моделингот!

Со повеќе од 350.000 следбеници на друштвените мрежи, таа и навистина гради вистинска кариера на манекенка, пришто може слободно да кажеме дека буквално целиот свет е воодушевен од убавината на малата Русинка.

Dress 👗 by @bogatikova_with_love Photo 📸 by @natalaina

A photo posted by Anastasiya Knyazeva (@anastasiya_knyazeva_official) on


Нејзината кариера внимателно ја води нејзината мајка Ана, којашто и самата ја фотографира и којашто го води нејзиниот Instagram профил, а овојпат тие направиле и новогодишен едиторијал.

🎄🎉🍭🎀🎂🎁❄️🛍🍰🍦📸🐔🌹

A photo posted by Anastasiya Knyazeva (@anastasiya_knyazeva_official) onА следбениците, како и секогаш, повторно се маѓепсани од малата убавица...

Платье 👗 @kisabiano Фото 📸 @natalaina

A photo posted by Anastasiya Knyazeva (@anastasiya_knyazeva_official) on


На фотографиите таа делува како вистинска принцеза, зарем не?


И иако коментарите се главно позитивни, има и такви луѓе коишто сметаат дека воопшто не е фер кон девојчето тоа што толку мала добила работа и голема слава, бидејќи на тој начин ѝ е одземено детството, коешто со сигурност никогаш нема да ѝ се врати...

Платье 👗 @kisabiano Фото 📸 @natalaina

A photo posted by Anastasiya Knyazeva (@anastasiya_knyazeva_official) on


Што велите вие?

Сережки 💎 @prado_bijoux Фото 📸 @natalaina

A photo posted by Anastasiya Knyazeva (@anastasiya_knyazeva_official) on


Photo 📸 by @natalaina dress 👗 by @piccinobellino

A photo posted by Anastasiya Knyazeva (@anastasiya_knyazeva_official) on


Photo 📸 by @natalaina

A photo posted by Anastasiya Knyazeva (@anastasiya_knyazeva_official) on

Photo 📸 by @natalaina dress 👗 by @tori.boutique

A photo posted by Anastasiya Knyazeva (@anastasiya_knyazeva_official) on
КОМЕНТАРИ
НАЈНОВО ОД КАРИЕРА

МОДЕРНИ КУРТИЗАНИ
Луксуз и сјај на сите страни: Instagram проститутките откриваат како живеат!
Нивните Instagram профили се преполни со фотографии направени на егзотични и луксузни локации. Тие носат исклучиво само најскапа гардероба, а пари имаат за повеќе од два живота...
14.01.2017, 18:14


ВЛИЈАТЕЛНИ ДАМИ
Реклама од соништата: Меланија Трамп во Белата куќа го повика Маринко од Бања Лука
Меланија Трамп очигледно не ги заборавила оние коишто ја поддржувале додека била само сопруга на претседателскиот кандидат Доналд Трамп.
12.01.2017, 14:42


КРАЛСКИ СЕМЕЈСТВА
10 строги правила кон кои принцезите мора да се придржуваат: Нивниот живот не е бајка!
Животот во кралскиот дворец е преполн со правила, протоколи и формалности, а принцезите, покрај големиот број на привилегии, од некои нешта сепак мора и да се откажат.
05.01.2017, 15:41


СЛАВНИ ПАРОВИ
Тој се ожени за успешна тенисерка, а што сега? Еве како реагирал Бастијан на повлекувањето на Ана од тенисот
Фудбалската ѕвезда почека за страстите да се смират, за да им покаже на сите што мисли за одлуката на својата сопруга.
30.12.2016, 16:58


СЛАВНИ ПАРОВИ
Џенифер и Дрејк ја потврдија својата романса со оваа фотографија: А еве што потоа направила Ријана!
Музичарите Џенифер Лопез и Дрејк објавија заедничка фотографија којашто сите ја протолкуваа како потврда за нивната врска.
29.12.2016, 12:18


НАЈЧИТАНИ
24чaса7дена30дена

Гинеколозите не поднесуваат кога жените ќе им го кажат ова: 4 забранети реченици
Гинеколошките прегледи се речиси секогаш непријатни, што нè принудуваат да зборуваме неповрзано...
УПС!
Сакала да сними секси видео – а сега ѝ се смее целиот свет!
ТРЕНДОВИ
Ви го претставуваме новиот тренд за 2017-та година, којшто е потполно бизарен...
СЕЛЕБРИТИ
Ева со неколку килограми одвишок: Дали актерката смеела да си дозволи да избере вакви хеланки?
СОСЕМА ИСКРЕНО
Оваа мајка само со една фотографија направи вистински бум: Дури 18 месеци после породувањето гледам светло!

ВИДЕО ВЕСТИ

Сакала да сними секси видео – а сега ѝ се смее целиот свет!
Заведувањето и флертувањето преку камера повеќе не се никаква новост. Но, кога ќе решите да се впушт...
КОРИСНИ ТРИКОВИ
Вистински мини-трик со кој сите обувки коишто ги поседувате ќе станат водоотпорни!
ТРИКОВИ ЗА ДОМАЌИНКИ
Трик со замрзнат лимон којшто ќе ви го олесни животот: Кога еднаш ќе го пробате, ќе го практикувате засекогаш!

ФОТО ВЕСТИ

Луксуз и сјај на сите страни: Instagram проститутките откриваат како живеат!
Нивните Instagram профили се преполни со фотографии направени на егзотични и луксузни локации. Тие н...
СКАПО ХОБИ
За оваа Србинка пишува и Daily Mail: Нејзината колекција од чанти е “тешка” повеќе од 100.000 евра!
СЕЛЕБРИТИ
Не се знае што е поголем шок, стајлингот, или колку чини сè што гледате на неа...

ФЕЈСБУК 'LIKE BOX'

   
 
  НЕ ПРОПУШТАЈТЕ


Поддржано од Tocka.com.mk, во сопственост на Точка Медиа | Маркетинг