Вулгарно или сензуално? Манекенката на „Викторија Сикрет“ прошетала во комбинација која малку препушта на фантазијата

Кармин

04/07/2022

21:22

9.450

Големина на фонт

а а а

Манекенката Леоми Андерсон вчеравечер прошетала на улиците на Лондон во сексапилна, заводлива комбинација во која се појавила на една ексклузивна прослава.

Оваа млада дама решила да биде во центарот на вниманието, а очигледно е дека не ѝ недостасува самодоверба – барем судејќи по храброто издание кое таа го понела.


Леоми ја покажала својата витка фигура, долгите нозе, тенкиот струк и заоблениот задник во прилично смела комбинација – необичен микс од сако и корсет и хеланки од тантела под кои носела црна минијатурна танга.


Ангелот на „Викторија Сикрет“ го заокружила изгледот со брендирана кожна чанта и црни салонки со висока потпетица, како и ефектни светкави обетки.Спонзорирани линкови

Маркетинг

назад до tocka.com.mk