Вчеравечер во Кан таа покажа што значи класа за сите времиња: Нејзиниот фустан ги воодушеви сите присутни

Кармин

25/05/2022

10:28

7.571

Големина на фонт

а а а

Полека, но сигурно влегуваме во финишот на Канскиот филмски фестивал.

Еден од најважните и најгламурозни филмски настани трае уште само неколку дена, односно до 28-ми мај, а на црвениот тепих веќе продефилираа бројни холивудски и европски ѕвезди, манекенки, модели, инфлуенсерки...

Вчеравечер на премиерата на филмот „The Innocent“ имавме прилика повторно да видиме раскошни, луксузни креации, а особено нѝ се допадна изданието на манекенката Џорџија Фаулер која блескала во класичен, но сексапилен црн фустан.


Нејзината колешка Наташа Поли воодушеви во бел, романтичен фустан од плисе, а и Бела Хадид ги привлекла сите погледи на присутните.


Погледнете ги останатите изданија на славните дами:Спонзорирани линкови

Маркетинг

назад до tocka.com.mk