Протријте ги очите и погледнете двапати: Ова е Северина пред 20 години

Кармин

13/05/2022

15:42

6.441

Големина на фонт

а а а

Фотографиите кои познатите ги имаат од минатото, во споредба со оние што ги имаат сега, навистина знаат добро да нè насмеат.

Северина важи за пејачка која и тоа како води сметка за својот изглед и секогаш се труди на секое јавно појавување да изгледа средено од глава до пети.


Но, како и многу јавни личности, така и таа некогаш не изгледала како денес.

На социјалните мрежи исплива фотографија од Северина со нејзина пријателка, колешка, пејачката Индира Левак, која е направена пред повеќе од 20 години.

Северина и тогаш изгледала заносно, но евидентно е дека не била она на што сме навикнати сега.

Во младоста Северина имала руса коса, а еве како изгледала.Спонзорирани линкови

Маркетинг

назад до tocka.com.mk